Chiptuning

Chiptuning je elektronická úprava riadiacej jednotky motora, kde sa zoptimalizujú parametre tak, aby sa zvýšil výkon a krútiaci moment, a zároveň aby sa znížila úspora paliva. Je dôležité pozorne si vybrať odborne spôsobilého vykonávateľa chiptuningu, nakoľko neodborné zachádzanie s riadiacou jednotkou motora môže spôsobiť poškodenie, alebo znížiť životnosť motora.

PREČO CHIPOVAŤ?

V súčasnej dobe, výrobcovia áut ponukajú mechanicky totožné motory. Keď si zakúpite auto s výkonnejšou verziou motora, je to často len elektronicky upravená riadiaca jednotka motora. Preto ak máte auto s nižším výkonom, vieme Vám zabezpečiť, aby ste sa cítili, akoby ste mali auto o triedu vyššie než v skutočnosti. Plusom je aj rýchlejšie zaberanie plynového pedálu a rýchlejšia odozva uz v nižších otáčkach. Toto oceníte hlavne pri predbiehaní a krízových situáciách.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Garantujeme bezchybný tuningový softvér, náš tuningový softvér je založený na Vašom originálnom softvéri, takže nehrozí poškodenie motora, ani len zniženie životnosti. Používame kvalitné komponenty počítačového priemyslu.

Úpravy, ktoré robíme su otestované a nastavené tak, ze neničia Váš motor a nedochádza ani k zvýšeniu emisií, či k poškodeniu iných častí motora.

Pokiaľ si budete želať auto vrátiť do pôvodného stavu, bezplatne Vám vydáme nezmenený originálny čip. Novšie vozidlá sa upravujú bez výmeny čipu, obsah originalného čipu si uchovávajú v riadiacej jednotke, takže Vám softvér optimalizujeme bez výmeny čipu. Vrátenie auta do pôvodného stavu trvá cca 1 hodinu a je bezplatný.

AKÉ TYPY ÁUT UPRAVUJEME?

Vieme nachipovať takmer všetky typy áut, pokiaľ máte otázky, radi Vám poradíme.